• за

  Ningbo Beejay Toys Co., Ltd

  Beejay Pets е производителer на производи за домашни миленици.Ние имаме15 долгогодишно искуство во обезбедување на висококвалитетни производи за домашни миленици.Нашите главно производи сепредмети за шиење миленичиња и пластични предметикако плишана играчка за миленичиња, играчка TPR за миленичиња,миленикторби, автомобилски седишта за домашни миленици, ПВЦ подлога и сл.Нашиоттим за развој на производи кои сеисто такаобожаватели на домашни миленици,wРазвивме со богато искуство на ткаенини, материјали и техникаРокинг Squeakyи го создадеЈаже Семејни играчки за кучиња.Нашиот тим за развој на производи продолжува да комбинира висококвалитетни материјали со уникатен дизајн што ги прави нашите производи за домашни миленици да се издвојуваат од пазарот.

  НајновиВести

  Како да препознаете дали кучето не вежба?

  Имаме професионална фабрика за домашни миленици, имаме професионален тим за истражување и развој со професионални способности кои надминуваат многу врсници.Преку следниот вовед ќе дознаете повеќе за нас!БИЏИ КОЈ НИЕ А...
  Како да препознаете дали кучето не вежба?

  Не го давајте ова задоволство на вашето куче!

  Имаме професионална фабрика за домашни миленици, имаме професионален тим за истражување и развој со професионални способности кои надминуваат многу врсници.Преку следниот вовед ќе дознаете повеќе за нас!КОИ СМЕ НИЕ?...
  Не го давајте ова задоволство на вашето куче!

  Зошто кучињата ги гризат рацете на своите сопственици?

  Зошто кучињата ги гризат рацете на своите сопственици?BEEJAY PET Дали некогаш те каснало сопственото куче?Денес не зборуваме за каснувања кога кучето случајно ќе го повреди својот сопственик, туку каснува кога нежно ве држи...
  Зошто кучињата ги гризат рацете на своите сопственици?

  Зошто кучињата сакаат да играат во кал?

  Зошто кучињата сакаат да играат во кал?BEEJAY PET Многу сопственици на кучиња не разбираат, патот по кој не одиш, да не скокаш во јамата со кал, дали кучето има проблеми со мозокот?Да не зборуваме, во широка смисла, постојат различни ...
  Зошто кучињата сакаат да играат во кал?

  Зошто кучето пости?

  ЗОШТО КУЧЕТО ПОСТИ?BEEJAY PET Научниците открија дека имунитетот на цревата на кучето сочинува 80% од вкупниот имунитет на кучето.Живееме во свет полн со токсини, со...
  Зошто кучето пости?

  НашиотПредности

  • Капацитет за снабдување

   Капацитет за снабдување

   Брза испорака, брз капацитет за снабдување. Низок MOQ, Обезбедете тест производи и услуга за нарачка во мала количина.
  • Стандард за квалитет

   Стандард за квалитет

   Сите производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет. Опремени со проверка на квалитетот и професионални менаџери.
  • Услуга со едно застанување

   Услуга со едно застанување

   Широка палета на производи залихи на фордог и мачки.Производи за јачина, фабричка основа.
  • Desgin Team

   Desgin Team

   Професионален дизајнерски тим, со 10 години искуство во индустријата за домашни миленици. Разновидност на нови производи секој месец со трендовски дизајн.

  НашиотПартнери

  CAS