• rreth

  Ningbo Beejay Toys Co., Ltd

  Beejay Pets është një prodhueser e produkteve të kafshëve shtëpiake.Ne kemi15 vite përvojë në ofrimin e produkteve me cilësi të lartë për kafshët shtëpiake.Produktet tona kryesisht janëartikuj për qepje kafshësh shtëpiake dhe sende plastikesi lodër prej pelushi për kafshë shtëpiake, lodër TPR për kafshët shtëpiake,kafshë shtëpiakeçanta, sediljet e makinave për kafshë shtëpiake, dyshek PVC etj.Tonaekipi i zhvillimit të produktit të cilët janëgjithashtutifozët e kafshëve shtëpiake,wne kemi zhvilluar përvojën e pasur të pëlhurave, materialeve dhe teknikësSqueaky lëkundësedhe krijoiLitar Lodra për qentë e familjes.Ekipi ynë i zhvillimit të produkteve vazhdon të kombinojë materiale me cilësi të lartë me dizajne unike që i bëjnë produktet tona për kafshët shtëpiake të dallohen nga tregu.

  Të funditLajme

  Kur qentë shikojnë TV, çfarë shikojnë?

  Kur qentë shikojnë TV, çfarë shikojnë?A e keni vënë re që qeni juaj ndonjëherë ulet para televizorit kur jeni duke e parë dhe madje emocionohet me dramën?A janë qentë verbër ndaj ngjyrave?Qentë janë afër...
  Kur qentë shikojnë TV, çfarë shikojnë?

  Qentë përtypin për shkak të këtyre problemeve!

  QENT PËRTYTIN PËR SHKAK TË KËTYRE PROBLEMEVE!BEEJAY Përpara se ta eksplorojmë këtë, le t'ju tregojmë një histori për Wesley-n~~ A keni parë ndonjëherë një qenush me dhëmbë çeliku?Wesley, një qen në Michigan, ka një dhëmb të keq dhe ka...
  Qentë përtypin për shkak të këtyre problemeve!

  Rritni imunitetin e qenit tuaj.Mundeni ju ...

  Rritni imunitetin e qenit tuaj, çfarë duhet të bëni?Ju lutemi shikoni poshtë!Gripi është i zakonshëm në dimër dhe qentë mund të sëmuren lehtësisht.Pronarët duhet t'i mbajnë kafshët shtëpiake të ngrohta dhe të mbrojtura.Ka gjëra të tjera që mund të...
  Rritni imunitetin e qenit tuaj.Mund ta bëni këtë?

  Çfarë është e përshtatshme për një qen që nuk mund të ...

  Çfarë është e përshtatshme për një qen që nuk mund të ushtrojë fuqishëm?Qentë janë gjuetarë natyralë Edhe pse janë zbutur nga njerëzit për më shumë se 10,000 vjet, ata ruajnë një natyrë entuziaste dhe aktive.Megjithatë, për r...
  Çfarë është e përshtatshme për një qen që nuk mund të ushtrojë fuqishëm?

  Pra, pse qentë pëlqejnë "të zhurmshëm" t...

  Pra, pse qenve u pëlqejnë lodrat "të zhurmshme"?Pse qentë ju injorojnë kur zgjedhin lodrat e tyre?Në miqtë e ngushtë me mendje të njëjtë, për të njëjtën çështje, shpesh ka pikëpamje të ndryshme, ashtu si qentë dhe zyrtarët e lopatës.Për shembull, ndonjëherë, oficerët zgjedhin me kujdes...
  Pra, pse qenve u pëlqejnë lodrat "të zhurmshme"?

  TonaPërparësitë

  • Kapaciteti i furnizimit

   Kapaciteti i furnizimit

   Dorëzimi i shpejtë, kapaciteti i furnizimit të shpejtë. MOQ i ulët, Ofroni produkte provë dhe shërbim porosie në sasi të vogla.
  • Standardi i Cilësisë

   Standardi i Cilësisë

   Të gjitha produktet janë në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë. Të pajisura me inspektim të cilësisë dhe menaxherë profesionistë.
  • Shërbimi me një ndalesë

   Shërbimi me një ndalesë

   Gama e gjerë e produkteve furnizime fordog & mace.Produktet e forcës, baza prodhuese.
  • Ekipi i projektimit

   Ekipi i projektimit

   Ekipi profesional i projektimit, me 10 vjet eksperiencë në industrinë e kafshëve shtëpiake. Shumëllojshmëri produktesh të reja çdo muaj me dizajn në trend.

  TonaPartnerët

  CAS