Profili i kompanisë

11

NINGBO BEEJAY LODRA CO., LTD

Beejay Pets është një prodhues i produkteve për kafshët shtëpiake.Ne kemi15 vite përvojë në ofrimin e produkteve me cilësi të lartë për kafshët shtëpiake.Produktet tona kryesisht janëartikuj për qepje kafshësh shtëpiake dhe sende plastikesi lodra prej pelushi për kafshët shtëpiake, lodra TPR për kafshët shtëpiake, çantat për kafshët shtëpiake, sediljet e makinave për kafshë shtëpiake, dyshek PVC etj. Ekipi ynë i zhvillimit të produktit të cilët janë gjithashtu adhurues të kafshëve shtëpiake, me përvojë të pasur të pëlhurave, materialeve dhe teknikës, ne kemi zhvilluarSqueaky lëkundëse  dhe krijoiLitar Lodra për qentë e familjes.Ekipi ynë i zhvillimit të produkteve vazhdon të kombinojë materiale me cilësi të lartë me dizajne unike që i bëjnë produktet tona për kafshët shtëpiake të dallohen nga tregu.

Shumica e klientëve tanë janëOnlineShitës me pakicë,Kutia e qenve,KOL, Markë Private Label, Artist, Trajner i Kafshëveetj.Ne u angazhuam përndihmëklientët tanë memarkë.Porositë OEM ose ODM të klientit janë shumë të mirëseardhura.Ne jemi të ngazëllyer për të zhvilluar produkte të reja së bashku me klientët tanë.

Ekipi i Beejay fokusohet në krijimin e marrëdhënieve afatgjatë të bashkëpunimit Win-Win me ju. Ne do të krijojmë bestsellerët TUAJ të ardhshëm!

Pikat tona të Forta

● Ekipi profesional i projektimit, me 15 vjet eksperiencë në industrinë e kafshëve shtëpiake

● Gamë e gjerë produktesh për qen dhe mace

● Shumëllojshmëri produktesh të reja çdo muaj me dizajn në trend

● Të gjitha produktet janë në përputhje me standardet ndërkombëtare të cilësisë

● MOQ i ulët, Ofroni produkte testimi dhe shërbim të porosive në sasi të vogla

● SHËRBIM NJË Ndalues, etiketë dhe paketë me porosi

● Produkte falas foto dhe video HD për reklamim

● Dorëzimi i shpejtë, kapaciteti i shpejtë i furnizimit

jhgf
图片2

Cilësi e lartë

Ne përdorim vetëm materiale të qëndrueshme, të sigurta dhe me mendje shëndetësore.Ne kontrollojmë çdo hap nga projektimi në prodhim deri në testimin dhe inspektimin përfundimtar.

图片3

Inovacioni

Dizajnerët tanë krijues të fiksuar pas kafshëve shtëpiake përpiqen të jenë liderë në industrinë e kafshëve shtëpiake me produktet më inovative.

图片4

Përgjegjësia

Për të kontribuar në një planet më të gjelbër, ne jemi të përkushtuar të përdorim materiale të qëndrueshme, të ricikluara dhe të rinovuara për të reduktuar gjurmën e karbonit.

 

图片5

Kontrollit të shpenzimeve

Ne ofrojmë çmimin më të ulët të drejtpërdrejtë të fabrikës duke optimizuar koston dhe efikasitetin në blerjen e materialeve me shumicë dhe duke maksimizuar prodhimin e automatizuar.

_S7A8873
_S7A8868
_S7A8872
_S7A8874

Kompania jonë ka ndërtesa standarde fabrikash, magazina dhe zyra, që mbulojnë një sipërfaqe prej 12,000 metrash katrorë.Fabrika jonë ka auditimin e fabrikës BSCI, Sedex, ISO.Me një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë në vend, ne sigurojmë që produktet tona të jenë të niveleve më të larta të cilësisë në të gjitha proceset.

_S7A8881
_S7A8885
_S7A8886
_S7A8888